AnaSayfa
Hakkımızda

Serap Toyata

Profesyonel Koç & Eğitmen

1959 İstanbul doğumlu olup, Ankara Cumhuriyet Lisesi ve SBF'nin Bankacılık Enstitüsü bölümünde eğitim görmüştür. İş Bankasından emekli olduktan sonra, uzun bir süre ODTÜ Koleji Koruma Derneğinde yöneticilik yapmıştır. Şu an ise 1998 yılından beri ferdi olarak yürüttüğü çalışmalarını 2011 yılında kurumsal yapıda birleştirerek, kurucu ortağı olduğu SÜ-KOÇ Koçluk ve Eğitim Merkezinde, kişisel gelişim konularında seminerler, eğitimler ve koçluk hizmetleri vermektedir.

Aldığı eğitimler;

Koçluk: FA Coach Academy’de, Uluslararası Üst Düzey Koçluk eğitimi (yaşam, kurumsal, yönetici koçluğu), İlişkiler Koçluğu ve Eğitimcinin eğitimi.

Kişisel Gelişim: NLP & New NLP Master Practitioner, Etkili Sunum ve İletişim Becerileri, Beden Dili ve Diksiyon, Farkındalık, Nefes Teknikleri, Meditasyon, Enerji Teknikleri, EFT.

Ümit Öner

Profesyonel Koç & Eğitmen

1961 İstanbul doğumlu olup, Hacettepe Üniversitesi M.Y.O. Harita Teknikerliği bölümünden 1982 yılında mezun olmuştur. Bir kamu kuruluşunda 22 yıl hizmet verdikten sonra emekliye ayrılmıştır. Şu an ise 2003 yılından beri ferdi olarak yürüttüğü çalışmalarını 2011 yılında kurumsal yapıda birleştirerek, kurucu ortağı olduğu SÜ-KOÇ Koçluk ve Eğitim Merkezinde, kişisel gelişim konularında seminerler, eğitimler ve koçluk hizmetleri vermektedir.

Aldığı eğitimler;

Koçluk: FA Coach Academy’de, Uluslararası Üst Düzey Koçluk eğitimi (yaşam, kurumsal, yönetici koçluğu), İlişkiler Koçluğu ve Eğitimcinin eğitimi.

Kişisel Gelişim: Farkındalık, Nefes Teknikleri, Meditasyon, Spiritüel Koçluk, Enerji Teknikleri, EFT.

Ulaşmak istediğiniz hedefleriniz varsa, nasıl yapacağınız konusunda karar veremiyorsanız ya da ne istediğinizi bulmakta zorlanıyorsanız bize ulaşın. Hedefleriniz için buradayız…

facebook Web Tasarım: AdaNET
Yasal Uyarı: sü-koç.com sitesinde yer alan bilgiler, verilen hizmetler ve düzenlenen etkinlikler tanı ve tedavi ya da başka amaçlar için kullanılamaz.
Tüm hastalıklar, psikolojik tanı ve tedavi gerektiren sorunlar için mutlaka ilgili doktor ve uzmanla iletişime geçilmelidir.
Telefon: 0312 4408870 • Cep: 0532 376 76 81 • Cep: 0532 599 09 40 • Güzeltepe Mah. Alper Sok. No: 14/2, Çankaya – Ankara