AnaSayfa
Tayfun Hüner'le "Şamanik Seyahat Teknikleri" 1.Aşama
02 Aralık Cumartesi, Saat: 10:00 - 17:00
03 Aralık Pazar, Saat: 11:00 - 16:00
 
 
 
 
 

Tayfun Hüner’le

Şamanik Seyahat Teknikleri Workshop - 1. Aşama

 

Kayıt için son tarih: 27.11.2017

 

 

Kendi öz'üne yapacağın  yolculuklar vasıtasıyla  derin benliğinle bağlantıya geçip, sorularına cevaplarını genişlemiş bir farkındalık noktasından alabilirsin.

Günlük algı içerisinde oluşturulan kimliklerden, rollerden sıyrılıp, doğrudan kaynağından kendine özel şifanın reçetesini öğrenebilirsin.

 

Aynı zamanda kendi durumunun  resmini görme ve içinde bulunduğun ilişkiler ağını derinden kavrama fırsatını da kendine tanıyabilirsin.  Bunu yaparken kendi iç dünyanı daha derinden keşfedebilirsin.

 

İhtiyaç duyduğumuz cevapları hiç kimse, kendi "Öz"ümüz kadar kesin bir biçimde bize veremez. Yapacağımız çalışma, bir trans deneyimidir,  Öz Benliğimle, yani genişlemiş farkındalığımla  doğrudan bağlantı kurma yollarının en etkililerinden  biridir.  Cevaplarını kendin, kendi içinde bulursun. Şifa da bu fark edişle beraber gelir.

 

Bu çalışma kendiyle yüzleşmeye hazır varlıklar için uygundur. İçiyle dışını birleme yolunda atılacak büyük bir adımdır.

 

Workshop Hakkında:

3 aşamalı eğitim programının ilkinde Şamanik Seyahate giriş yapacağız. Bu programda günlük yaşamdan kendi özümüze giden bir köprü kurmak istiyoruz. Bu özel uygulamayla kendi doğamıza sahip çıkmak ve ona özgü bir tarzda kendimizle bağlantı kurup yeni bir ifade şekli oluşturma niyetindeyiz.

 

Çalışmamızda önce kavramsal doygunluk oluşturup ardından uygulamalara geçeceğiz.

 

Amacımız, kendi başımıza şamanik seyahat tekniklerini uygulayabilir ve sorularımıza cevap alabilir hale gelmek.

 

Ücret: 500.- TL + kdv

 

NOT: Kredi kartı geçerlidir.

  
facebook Web Tasarım: AdaNET
Yasal Uyarı: sü-koç.com sitesinde yer alan bilgiler, verilen hizmetler ve düzenlenen etkinlikler tanı ve tedavi ya da başka amaçlar için kullanılamaz.
Tüm hastalıklar, psikolojik tanı ve tedavi gerektiren sorunlar için mutlaka ilgili doktor ve uzmanla iletişime geçilmelidir.
Telefon: 0312 4408870 • Cep: 0532 376 76 81 • Cep: 0532 599 09 40 • Güzeltepe Mah. Alper Sok. No: 14/2, Çankaya – Ankara