AnaSayfa
Hülya Şayer Kalaycıoğlu'yla "Nefes ve Osho Meditasyonlarını Deneyimleme" Atölyesi
27 Ocak 2018 Saat: 11.11
 
   

HÜLYA ŞAYER KALAYCIOĞLU’yla

NEFES ve OSHO MEDİTASYONLARINI DENEYİMLEME ATÖLYESİ

 

27 Ocak Cumartesi, Saat: 11.11 - 18.18 arası

 

Kayıt için son tarih: 24.01.2018

 

Büyük İskenderin çok sevdiğim bir sözü vardır:


“Ölü bedenimi sokaklarda taşıdığınız zaman ellerimin iki yandan sarkmasına izin verin. Ellerimi örtmeyin. Yanındakiler şaşkın bakışlarla  neden böyle bir şey istediğini sorarlar.
Ellerimin boş bir halde öldüğümün bilinmesini istiyorum. Bunu herkes görmeli ve hiç kimse  bir daha bir İskender olmaya çalışmamalı. Öyle çok şey kazandım ki ve neticede elimde bir hiç var. Krallığım çok büyük ama ben yine yoksulum.”

Nefes ve meditasyon; fiziksel, zihinsel ve duygusal, ruhsal/manevi olarak yükselmemizi ve ANda kalmamızı, farkındalıklarımızın potalsiyelinin en yüksek seviyeye çıkmasını sağlar.

Uzun yıllar bu çalışmalar içinde bulunan biri olarak sizinle tecrübelerimi paylaşmaktan, sohbet etmekten ve meditasyonu birlikte deneyimlemekten mutluluk duyarım.


Birlikte deneyimleyeceğimiz her An için çok heyecanla ve Aşk ile görüşmek üzere.


Barsaat (aşk yağmuru)
HÜLYA ŞAYER KALAYCIOĞLU

 

 

ÜCRET: 300.- TL + kdv

 

facebook Web Tasarım: AdaNET
Yasal Uyarı: sü-koç.com sitesinde yer alan bilgiler, verilen hizmetler ve düzenlenen etkinlikler tanı ve tedavi ya da başka amaçlar için kullanılamaz.
Tüm hastalıklar, psikolojik tanı ve tedavi gerektiren sorunlar için mutlaka ilgili doktor ve uzmanla iletişime geçilmelidir.
Telefon: 0312 4408870 • Cep: 0532 376 76 81 • Cep: 0532 599 09 40 • Güzeltepe Mah. Alper Sok. No: 14/2, Çankaya – Ankara