AnaSayfa
GMA ile MEDİTASYON
10.02.2018, Saat:13.30

 

 

GÜMÜŞ MOR ALEV  ile MEDİTASYON

 

Bu etkinliğimizde önce Gümüş Mor Alev enerjisi ile meditasyon yaptırılacak daha sonra da G.M.A. ile ilgili bilgiler aktarılacaktır.

 

Gümüş Mor Alev nedir? GMA binlerce yıllık bir spiritüel enerjidir. Ruhsal olaylardan bilinçaltına, fiziki virüslerden ilişkilere kadar negatif olan her şeyi değiştiren temizleyici bir enerji frekansıdır.

 

GMA uygulamaları;

 

- Yaşamdaki bencillikleri aşabilmeyi sağlayacak erdemi ve gücü kişiye kazandırır.

- Fizik beden dahil tüm enerji bedenlerdeki düşük frekanslı enerjileri  değiştirme gücüne sahiptir. Bu enerji; hastalık, şüphe, stres, korku... gibi çok çeşitli şekillerde ortaya çıkabilir.

- Özgüveni ve neşeyi artırır, şefkat ve bağışlayıcılık özelliklerini güçlendirir.

- Kişinin karmasını, şimdiki veya geçmişteki travmaların negatif yükünü  hafifletir, enerjisini temizler ve şifalandırır.

- İlişkilerdeki sorunların veya acı hatıraların negatif enerji yansımalarını da dönüştürür ve şifalandırır.

 

Uyumlama (el verme) gerektiren bu enerji sisteminde, uyumlandıktan sonra kişi kendisine veya bir başkasına, bir olaya ya da soruna, bir mekana veya dünyaya arındırma çalışmaları  yapabilir.

 

Kişi uyumlandıktan sonra başkalarını da bu enerjiye uyumlayabilir ve bu enerji tekniğini öğretebilir.   

Serap & Ümit

 

KAYIT İÇİN SON TARİH: 09.02.2018

 

Katılım Ücreti : 150.- TL + kdv

(NOT: Bu tekniği bilenler için Meditasyon çalışması 50.-TL)

 

   
facebook Web Tasarım: AdaNET
Yasal Uyarı: sü-koç.com sitesinde yer alan bilgiler, verilen hizmetler ve düzenlenen etkinlikler tanı ve tedavi ya da başka amaçlar için kullanılamaz.
Tüm hastalıklar, psikolojik tanı ve tedavi gerektiren sorunlar için mutlaka ilgili doktor ve uzmanla iletişime geçilmelidir.
Telefon: 0312 4408870 • Cep: 0532 376 76 81 • Cep: 0532 599 09 40 • Güzeltepe Mah. Alper Sok. No: 14/2, Çankaya – Ankara