AnaSayfa
KÖYCEĞİZ'de BAHARDA ARINMA ve YENİLENME PROGRAMI
21-23.04.2018
  

BAHARDA ARINMA PROGRAMI

 

Son başvuru tarihi: 06.04.2018

 

Kış mevsiminde, beden kendini korumaya, ısıtmaya yönelik birikim yapar. Baharla birlikte bedenin yenilenmesi birikmişleri atması için harika bir zamandır. Hem kısa bir tatil olsun hem de Ayurveda nın önerdiği şekilde günlük toksin temizleme yöntemlerini uygulayarak kendimizi arındırmaya başlayalım istiyoruz.

Ayurvedanın holistik yaklaşımı, 5 elementin var olan her şeyin içinde olması ve bu elementler arasında bir denge olmasına dayanır. Değişen mevsimler, duygusal, zihinsel süreçler, beslenme ve yaşam şeklimiz bu dengeyi sürekli değiştirmektedir.

Doğada daha çok bulunup temiz havayı soluyup sağlıklı besinlerle geçireceğimiz bu 3 gün içerisinde hem çevreyi gezeceğiz hem de ayurvedaya göre sağlıklı beslenmeyi, günlük bakım için basit, faydalı ve kullanışlı önerilerini konuşacağız. Arzu edenler için standart programa extra olarak kişiye özel 2 farklı Ayurvedik uygulamamız var.

Abiyanga ve Güzelik Uygulaması:

Abiyanga: Doğal bitkilerin özünden çıkarılan yağların mantra ile frekansının yükseltilmesi ve bu Öz’ün şifa niyetiyle bedene uygulanmasını içerir.

Güzellik Uygulaması : Bedendeki ışıltıyı artırmak cildi dışardan besleyerek parlamasını sağlar. Süt, pirinç gibi doğal malzemeler kullanılır.

Standart Program Bedeli: 800.- TL.

Ayurvedik Uygulamalar- İsteğe bağlı-(Abiyanga; Güzellik): Her bir uygulama bedeli 200.- TL

Standart Programa Dahil olanlar

* Ayurvedik Arınma Programı

* Yoga ve Meditasyon Çalışmaları

* Gevşeme ve Nefes Teknikleri

* Kaplıca ve Çamur Banyosu,

* Cumartesi ve Pazar 2 gece yarım pansiyon konaklama,

* Tekne turu,

* Cumartesi, Pazar, Öğlen Yemekleri

* Araç ile transferler,

* Rehberlik hizmeti ve doğa yürüyüşü (1 saatlik hafif bir rota)

 

Dahil olmayanlar:

Otel ve turlardaki ekstralar

Bölgeye ulaşım

İlk gün kahvaltı son gün öğle yemeği dahil değildir.Not-1: Müze Kartlarınızı yanınızda getirmeyi unutmayın.


Not-2: Birlikte yapacak olduğumuz uygulamalar arınmaya başlangıç teşkil edecektir. Programın etkisini arttırmak ve günlük yaşamımıza yaymak maksadıyla programa katılmak isteyenlere gelmeden önce hazırlık aşamaları konusunda bilgiler ileteceğiz.. Hazırlanarak buraya gelecek, uygulamalarla aşama katedecek ve geri döndüğünüzde uygulamalara devam ederek edindiğiniz farkındalığı pekiştirebileceksiniz.

Bölge ve Konaklama ve Ulaşım: Köyceğiz Gölü kıyısında şirin bir otelde konaklayacağız. “Özel Çevre Koruma Alanı” olan, dev Caretta kaplumbağalarının yaşadığı Köyceğiz – Dalyan bölgesi çevresi dağlarla çevrili özel bir bölge. 23 Nisan tatilini keyifle ve fayda üreterek değerlendirmek için bir araya gelmeye niyet ediyoruz. Bölgeye Dalaman havalanından ya da Muğla-Köyceğiz e direk gelen Kamil Koç ve Pamukkale otobüsleriyle ulaşabilirsiniz.

 

Yoga, Meditasyon ve Ayurvedik Uygulamalar, Uzman Fizyoterapist Seda Ulusoy tarafından, Doğa yürüyüşleri rehber Tayfun Hüner tarafından yaptırılacaktır. 

 

Katılmak isteyenler tayfunh@yahoo.comadresine e-mail atabilirler.

 

facebook Web Tasarım: AdaNET
Yasal Uyarı: sü-koç.com sitesinde yer alan bilgiler, verilen hizmetler ve düzenlenen etkinlikler tanı ve tedavi ya da başka amaçlar için kullanılamaz.
Tüm hastalıklar, psikolojik tanı ve tedavi gerektiren sorunlar için mutlaka ilgili doktor ve uzmanla iletişime geçilmelidir.
Telefon: 0312 4408870 • Cep: 0532 376 76 81 • Cep: 0532 599 09 40 • Güzeltepe Mah. Alper Sok. No: 14/2, Çankaya – Ankara