AnaSayfa
Temel Seviye SUJOK
05 ve 06 Mayıs 2018 (2 gün)|
Saat: 10.00 – 17.00

 

 

Mustafa Ekber Sağlam’la Temel Seviye SUJOK  

 

Kayıt için son tarih: 02.05.2018

 

SUJOK NEDİR?

Sujok el ve ayaktaki vücudun yansıma noktalarını kullanarak, hastalıkların iyileşmesine katkı sağlayan bir akupunktur-akupressür yöntemidir. Herkes tarafından kolayca öğrenilebilir ve uygulanabilir. 

Bedenimizdeki rahatsızlıklar, hastalıklar, ağrılar sadece hasta olan bölgede değil, el, ayak, kulak, dil, göz, yüz gibi pek çok yerde uç verir. Buna yansıma diyoruz.

Tüm vücudumuzun minyatür bir kopyası kulağımızda olduğu gibi, elimizde ve ayağımızda da mevcuttur.

Televizyonu uzaktan kumanda ile kullanıp ayarladığımız gibi, el ve ayaklarımızdan da tüm vücudumuzun enerjisini olumlu olarak etkileyebiliriz.

Herhangi bir organımızda bir rahatsızlık olduğunda, bu organın el veya ayaktaki yansımasına yuvarlak uçlu bir cisimle bastırıldığında, farklı ve daha çok acıyan bir nokta bulunur. Bu noktaya yapılacak masajla hastalığın iyileşme hızını etkileyebilirsiniz.

Bu sistemle rahatsızlıklar kolayca tanınabilir. Yansıma noktalarına bastırıldığında, duyulan acının şiddeti, o organın rahatsızlığıyla orantılıdır.

 

Sujok sistemini kullanarak, baş, diş ve diğer ağrılarınızı anında geçirebilir, kronik hastalıklarınızın iyileşmesine katkı sağlayabilirsiniz.

 

Sujok’la kendi yaşam kalitenizi artırabileceğiniz gibi, sevdiklerinizi ve yakınlarınızı da destekleyebilirsiniz.

 

SUJOK’un ÖZELİKLERİ

-         YÜKSEK ETKİLİDİR. Doğru uygulandığında etkisi birkaç dakikada, bazen birkaç saniyede görülür.

-         HİÇBİR TEHLİKESİ YOKTUR. Bu tedavi sistemini insan yaratmamıştır, doğa yaratmıştır. Bu da onun gücünün ve zararsız oluşunun sebebidir. Uygun noktaların uyarılmasıyla fayda elde edilir. Yanlış uygulansa bile insana zarar vermez ancak fayda sağlamaz.

-         TÜM VÜCUT İÇİN KULLANILABİLEN BİR METOTTUR. Vücudun herhangi bir noktası, herhangi bir organı ve eklemi SUJOK’tan kolayca fayda sağlayabilir.

-         HERKES İÇİN UYGUN BİR METOTTUR. SUJOK terapide ezberlemeye gerek yoktur.  Ezberlenen şeyler çabuk unutulmaktadır. Eğer metodu anlayabilirseniz ömür boyu kullanabilirsiniz.

-         UYGULANIŞI BASİTTİR. Sizin eliniz ve bilgileriniz her zaman sizinle birliktedir.

SUJOK terapi, Güney Koreli Profesör PARK JAE WOO tarafından geliştirilmiştir ve akupunktur tedavisinde olağanüstü bir yöntemdir. Bu önemli bilgileri öğrenip denemek, bu basit ve olağanüstü etkili sistemin sonuçlarını görmek isteyebilirsiniz.

 

KURS İÇERİĞİ:

-         SUJOK sistemini tanımak,

-         Ana yansıma sistemini öğrenmek,

-         Böcek ve mini yansıma sistemini öğrenmek,

-        Yansıma sistemi ile rahatsızlıkları tanımak ve uygulama yapmak.

 

ÜCRET :  800.- TL+ kdv (kredi kartı geçerlidir)

 

İletişim ve Kayıt: 0312 - 440 88 70

facebook Web Tasarım: AdaNET
Yasal Uyarı: sü-koç.com sitesinde yer alan bilgiler, verilen hizmetler ve düzenlenen etkinlikler tanı ve tedavi ya da başka amaçlar için kullanılamaz.
Tüm hastalıklar, psikolojik tanı ve tedavi gerektiren sorunlar için mutlaka ilgili doktor ve uzmanla iletişime geçilmelidir.
Telefon: 0312 4408870 • Cep: 0532 376 76 81 • Cep: 0532 599 09 40 • Güzeltepe Mah. Alper Sok. No: 14/2, Çankaya – Ankara