AnaSayfa
Handan Cengiz’le PARA ve BOLLUK Semineri
26.05.2018, Saat:11.00-14.00

Handan Cengiz’le

PARA ve BOLLUK Semineri

 

Tarih: 26 Mayıs Cumartesi

Saat: 11:00 – 14:00 arası

 

Ücret: 100.- TL + kdv

 

Kayıt için son tarih: 21.05.2018

 

Hepimiz aynı dünyada yaşıyor olsak da her birimizin dünyaları birbirinden farklı ve bir o kadarda eşsiz. Kimimiz çok çalışıyor ama hak ettiği parayı kazanamıyor, kimi gelecek kaygısından var olan parasının tadını çıkaramıyor, kimi sanki hiç yarın yokmuşcasına eline geçeni o an tüketiyor, kiminin parası var zamanı yetiştiremiyor, kimi sorumluluk taşımaktan eğlence ve neşeden uzaklaşmış... Tüm bunların sorumlusu ise bilinçaltımızdaki negatif kayıtlar.

 

Seminerde Kazanacaklarınız:

Bilinçaltındaki para ve bolluk ile ilgili negatif kalıpları fark edeceksiniz. Bu kalıp ve inançlardan hazır olduğunuz kadarı ile özgürleşeceksiniz. Paraya, bolluğa ve başarıya bakış açınız değişecek, bolluk bilincinizde çok net fark edebileceğiniz bir yükselme olacak. Her gün kullanabileceğiniz uygulaması kolay teknikler öğreneceksiniz.

 

Metodoloji:

Heal Your Life® metodoloji Amerikalı bir yazar ve eğitmen olan Louise Hay tarafından tasarlanmıştır. Louise Hay yoksulluk ve tacizlerle geçen çocukluğunu kendi teknikleri ile iyileştirmiş, sonrasında ise milyonlarca kişinin yaşamlarını dönüştürmelerine, daha sağlıklı bir bedene, daha huzurlu bir zihne, duygusal bütünlüğe ve tatmin dolu bir yaşama sahip olmalarını sağlamış bir öğretmendir. Bu öğreti dünyanın pek çok ülkesinde yetkili eğitmenler ile yaşam güzelleştirmeye ve dönüştürmeye devam etmektedir.

 

Seminer Yöneticisi: Handan Cengiz

Heal Your Life® Lisanslı Eğitmen. Eğitimlerini Amerika’da tamamlamış olup kendisi aslen İTÜ mezunu bir mühendistir. Kişilere ve kurumlara yaşama döndürücü eğitimler ve bireysel seanslar düzenlemekte olup aynı zamanda St Clements Üniversitesinde psikoloji üzerine doktora eğitimini almaktadır.

 

Sertifika:

Katılımcılara Louise Hay Öğretisi ile Para ve Bolluk Seminerine katılım sertifikası verilecektir.

 

İletişim ve Kayıt

0312-440 88 70

facebook Web Tasarım: AdaNET
Yasal Uyarı: sü-koç.com sitesinde yer alan bilgiler, verilen hizmetler ve düzenlenen etkinlikler tanı ve tedavi ya da başka amaçlar için kullanılamaz.
Tüm hastalıklar, psikolojik tanı ve tedavi gerektiren sorunlar için mutlaka ilgili doktor ve uzmanla iletişime geçilmelidir.
Telefon: 0312 4408870 • Cep: 0532 376 76 81 • Cep: 0532 599 09 40 • Güzeltepe Mah. Alper Sok. No: 14/2, Çankaya – Ankara