AnaSayfa
Tayfun Hüner’le “Arzular, İstekler ve Kendini İfade Etme” Semineri
02 Haziran Cumartesi, Saat: 14.00

 

 

Tayfun Hüner’le

“Arzular, İstekler ve Kendini İfade Etme” Semineri

 

02 Haziran Cumartesi, Saat: 14.00

 

Hep birlikte İsteğin doğasına dair yapacağımız bir sohbet  yaşam amacımızda berraklaşmayı sağlayabilir. Ya da en azından dikkatimizi konuya çevirmek sayesinde bir başlangıç oluşturabilir.

 

Her ne kadar hakkında farklı konuşsak, yazıp çizsek de arzusuz ve isteksiz bir yaşam  mümkün değil. Arzu aslında bizim değil yaşamın arzusudur. En temelde bulunan Nefes alma edimi bir arzunun sonucudur.  Altyapı bunun üzerine kurulur. Yaşamın öğeleri bu eksende bir araya gelirler ve benliği oluştururlar. Adı sen olur ben olur, o olur, Fatma olur, Mehmet olur, can bulur, kimlik bulur.

 

Yaşam kendini büyütmek ve genişlemek ister. Tüm benlikler de buna yol olur. Aynı esnada benliğin kendi arzuları oluşur ve nefesle seslendirilir. Bu büyük bir aşamadır. Bütünün birimleri olan kimlikler bu sayede özgün yollarını oluşturup bireye dönüşürler.  Buradan bakıldığında özümüzün isteğini bulmak her birey için yaşamın amacına dönüşür.  Kendi biricik şarkımızı kendi sesimizle icra etmek. Ve bu hem kendimize hem de yaşama olan borcumuzdur.

 

TAYFUN HÜNER

 

Kayıt için son tarih: 30.05.2018

 

Ücret: 60.-TL

 

İletişim ve Kayıt: 0312 – 440 88 70

facebook Web Tasarım: AdaNET
Yasal Uyarı: sü-koç.com sitesinde yer alan bilgiler, verilen hizmetler ve düzenlenen etkinlikler tanı ve tedavi ya da başka amaçlar için kullanılamaz.
Tüm hastalıklar, psikolojik tanı ve tedavi gerektiren sorunlar için mutlaka ilgili doktor ve uzmanla iletişime geçilmelidir.
Telefon: 0312 4408870 • Cep: 0532 376 76 81 • Cep: 0532 599 09 40 • Güzeltepe Mah. Alper Sok. No: 14/2, Çankaya – Ankara