AnaSayfa
TAYFUN HÜNER’le ŞAMANİK BİREYSEL ÇALIŞMALAR
02, 03 ve 04 Haziran 2018
(kişiye özel çalışma olduğundan randevu alınması gerekmektedir)

 

 

Bireysel seanslarda ne yapıyoruz, daha doğrusu  “Siz ne yapıyorsunuz?"

 

Kendi Öz'üne yapacağın bir  yolculuk vasıtasıyla  derin benliğinle bağlantıya geçip, sorularının cevaplarını genişlemiş farkındalık noktasından alabilirsin.

Günlük hayat algımız içinde oluşturulan kimliklerden ve rollerden sıyrılıp, doğrudan  kaynağından kendine özel şifanın reçetesini öğrenebilirsin.

Aynı zamanda kendi durumunun  resmini görme ve içinde bulunduğun ilişkiler ağını derinden kavrama fırsatını da kendine tanıyabilirsin.  Bunu yaparken kendi iç dünyanı daha derinden keşfedebilirsin.

 

İhtiyaç duyduğumuz cevapları hiç kimse kendi "Öz"ümüz kadar kesin bir biçimde bize veremez. Yapacağımız bu özel çalışma, bir trans deneyimidir,  Öz Benlik'le, yani genişlemiş farkındalıkla  doğrudan bağlantı kurma yollarının en etkililerinden  biridir.  Sorularının  cevaplarını  kendin, kendi içinde bulursun. Şifa da bu fark edişle birlikte eşzamanlı gelir.

 

Bu bireysel çalışma, kendisiyle yüzleşmeye hazır varlıklar için uygundur. İçiyle dışını BİR'leme yolunda atılacak büyük bir adımdır.

 

Seans Hakkında:

Öngörüşme 10-15 dakika kadar sürer. Seans yapmanın uygun olup olmadığına karşılıklı konuşmada karar verilir. Seans, eğer şartlar uygunsa, öngörüşmeden sonra 1 - 2 gün içinde yapılabilir.


Seanslar öngörüşmenin ardından 4 aşamalı olarak yapılır:

 

Niyette Berraklaşma çalışmasıyla içgörü oluşturulur ve.konunun özü tespit edilir.

Trans:  Kendi Öz'ümüz ve Kaynaklarımızla bağlantıya geçip sorularımıza cevap aradığımız zaman dilimidir.
Tamamlanma: Yaşadığımız deneyimi ve bunu günlük yaşamımızla bağdaştırmaya yönelik kısa bir değerlendirme sürecidir.

Değerlendirme: Sonraki 1 ay içerisinde yüzyüze ya da telefonla yapılacak 20 - 30 dakikalık seans sonrası yaşananlara ve farkındalıklara yönelik bir görüşme.

 

Çalışma süresi herkes için farklıdır. Ortalama 2 ila 4 saat arası sürer.  Kişiye ve konuların çeşitliliğine bağlı olarak uzayabilir.

 

Kişiden kişiye değişmekle birlikte, belirlenen konu ile ilgili açılım kazanmak için  genellikle 1 ya da 2 seans  yeterli olur. 

 

* Başka seanslar gerekirse  iki seans arası süre en az 2 aydır.

* Belli bir konu  ile ilgili en fazla 4 seans uygulama yapılır.. 

 

Sonrasında kendi çalışmalarınızı yapabilecek bilgi ve deneyim düzeyine gelirsiniz.

 

Benim yaptığım yalnızca, çalışma sırasında bu süreci izleyip sana yol arkadaşı olmak, bazı konuların ve durumların altını çizmektir.  Cevaplarını kendin, yolculuk esnasında kendinde bulacaksın.

 

Verimli bir seans için ne yapabilirim?

 
G
ünlük yaşamınızın baskısı üzerinizde çok yoğunsa ve zihninizi rahatlatıp biraz olsun ondan ayrılamıyorsanız  başlangıçta biraz zorlanabilirsiniz.  Zihninizi gevşetebildiğiniz oranda  çalışmanın verimi daha da artacaktır.

 

Ön Hazırlık

Çalışmaya mutlaka uykunuzu almış, iyi dinlenmiş olarak gelin. Bir gece öncesinden alkol ve benzeri maddeler kullanmayın. Yapabilirseniz, günlük yaşamın ve olayların koşturmacasından uzaklaşıp sakin bir geçiş  aşaması yaratın, bir gün öncesinde kendinize izin verin.  Kısa bir süre bile olsa doğada parkta deniz kıyısında kendinize vakit ayırn. Travmaları sorunları tetikleyecek ortam ve insanlardan uzak bir vakit geçirin. Televizyon ve sosyal medya ile iliişkinizi azaltın ve sessizleşin. Yürüyüş, yoga, tai-chi vb. egzersizler yapın.

 

Çalışmadan elde edilen şifa ve farkındalık kalıcı mıdır?

Şifa, bir yol bulup her daim sana ulaşmaya çalışır. Seni bulup şifalandırdığında ise senden de bir şey ister : Rahatsızlığa veya hastalığa yol açan tutumunu değiştirmeni !  Eğer değiştirirsen Şifa da seninle kalır.

 

Çalışmaya yaklaşım şeklin bu yüzden çok önemli. Yeni bir ilaç gibi "Bir deneyeyim  bakalım işe yarayacak mı?" şeklinde yaklaşamazsınız. Hastayı ne doktor ne de ilaç iyileştirmez. Onlar kişinin iyileşmesine yalnızca aracılık ederler. Şifa içerden gelir; dış dünya ise, kişi ve materyallerle bunu destekler ve görünür kılar.

 

“Şifa arıyorum, cevap arıyorum ve gereken tavır değişikliklerini yapmaya da hazırım” diyorsanız, buyrun.
 
Tayfun Hüner
 
 
İletişim ve Kayıt: 0312-440 88 70
 
 
facebook Web Tasarım: AdaNET
Yasal Uyarı: sü-koç.com sitesinde yer alan bilgiler, verilen hizmetler ve düzenlenen etkinlikler tanı ve tedavi ya da başka amaçlar için kullanılamaz.
Tüm hastalıklar, psikolojik tanı ve tedavi gerektiren sorunlar için mutlaka ilgili doktor ve uzmanla iletişime geçilmelidir.
Telefon: 0312 4408870 • Cep: 0532 376 76 81 • Cep: 0532 599 09 40 • Güzeltepe Mah. Alper Sok. No: 14/2, Çankaya – Ankara