AnaSayfa
ACIM Mucizeler Kursu
08.10.2018, Saat: 19.00-21.00

 

 

Yaşamınıza huzur, mutluluk, bolluk, sevgi, denge ve bütünlüğün gelmesine,

Limitli bilinç yapısından, mucizelerin mümkün olduğu bilince geçmeye,

Mucizeleri yaşamaya ve fark etmeye,

Geçmişin ve geleceğin etkilerinden kurtulup AN’ı deneyimlemeye

Hazır mısınız?

 

ACIM - Mucizeler Kursu Nedir?

Mucizeler Kursu zihnin özgürleşmesi ile gerçekleşen bir bilinç dönüşüm çalışmasıdır. Mucizeler Kursu tamamen ruhsal bir süreçtir. A’dan Z’ye bir bilinç dönüşümü ve Sevgi’ye dönüş sürecidir. Dünyaya yüklediğimiz anlamdan başlayarak yaşama bakış açımızdan fiziksel koşullarımıza kadar her şeyi etkiler. İçinizdeki hazineyi keşfetme yolculuğudur. An’da olmayı, içsel bilgeliği ortaya çıkarır. Huzur, mutluluk, sevgi gibi içimizdeki kaynaklara erişmenizi sağlar. Gönüllü olan şey, sizin onu alma zamanınızdır.

 

Mucizeler Kursu 365 dersten oluşur. Her ders bir gün için tasarlanmıştır. Dersler gün içerisinde günlük yaşam akışınızı etkilemeden sadece dersleri içinizden tekrarlayarak yapılır. Kursun sunduğu güçlü zihin eğitimi, zihninize; anda kalma, bütünlüğü ve özünüzün varlığını hissetme halini yerleştirir.

Kurs, hiç bir hazırlık veya özel çalışma gerektirmez. Önceden bir uygulama yapmış olmanıza gerek yoktur. Kurs herkese her zaman uygundur.

Çağımızda Eckhart Tolle, Marianne Williamson, Oprah Winfrey gibi dünyaca ünlü yazar ve düşünürler Mucizeler Kursu’ndan ilham almışlardır.

Kurs Lideri: Çiğdem Atabey

Başlangıç Tarihi: 8 Ekim 2018 Pazartesi

Not:

Çalışma 1 yıl boyunca her hafta Pazartesi günleri 19:00 – 21:00 saatleri arasında yapılacaktır.

Talep olması halinde gündüz sınıfı da açılacaktır.

Derse gelemediğiniz günleri ders notları ve ses kayıtlarından takip edebilirsiniz.


 

facebook Web Tasarım: AdaNET
Yasal Uyarı: sü-koç.com sitesinde yer alan bilgiler, verilen hizmetler ve düzenlenen etkinlikler tanı ve tedavi ya da başka amaçlar için kullanılamaz.
Tüm hastalıklar, psikolojik tanı ve tedavi gerektiren sorunlar için mutlaka ilgili doktor ve uzmanla iletişime geçilmelidir.
Telefon: 0312 4408870 • Cep: 0532 376 76 81 • Cep: 0532 599 09 40 • Güzeltepe Mah. Alper Sok. No: 14/2, Çankaya – Ankara