AnaSayfa
Sangeet'le AİLE DİZİMİ Grup Çalışması
23.09.2018, Saat: 10.00

 

 

Sangeet’le AİLE DİZİMİ GRUP ÇALIŞMASI

Bu çalışmaya iki kategoride katılım mümkün:

1) Aile Dizimi Katılımcı / Temsilci
2) Aile Dizimi Seans Açtırmak


Aile Dizimi, kendi varlığının köklerini merak eden ve psikolojik varlığının geçmişten nasıl yükler taşıdığını anlamak isteyen insanlara yönelik bir çalışmadır.

Bu çalışmada hayatınızı etkileyen ve çözüm bulamadığınız engeller ve çareleri üzerine çalışmalar yapıyoruz.

Bilinçsiz olduğumuz etkilerin üzerimizde yarattığı şeylere  "problem" deme eğilimindeyiz. Onların "problem" olarak tecrübe edilmelerinin sebebi, ardındaki hakikatlerin bilinmeden sürdürülme çabasıdır.

 

Bu etkiler bilince getirildiğinde sistem kendiliğinden özgürlüğe doğru yönelmekte ve bireylerin geçmiş adına taşımak zorunda kaldığı yükler kendiliğinden kalkmaktadır.

 

Bilinçsiz sevgi bağlarının sebep olduğu örtük çabaları bırakmak ve ailemizin üyeleri olan atalarımızla bilinçli ve sağlıklı bağlar kurmak için hazır hisseden herkesi bekliyoruz.

 

Atölye Yöneticisi: Sangeet Erdoğan Şemsiyeci

Psikolojik Danışman / Aile Dizim Terapisti

 

Ücret :

Aile Dizimi Katılımcı / Temsilci : 150.-TL. + KDV

Aile Dizimi Seans Açtırma : 400.- TL.+ KDV

 
NOT: Kredi kartı geçerlidir.
facebook Web Tasarım: AdaNET
Yasal Uyarı: sü-koç.com sitesinde yer alan bilgiler, verilen hizmetler ve düzenlenen etkinlikler tanı ve tedavi ya da başka amaçlar için kullanılamaz.
Tüm hastalıklar, psikolojik tanı ve tedavi gerektiren sorunlar için mutlaka ilgili doktor ve uzmanla iletişime geçilmelidir.
Telefon: 0312 4408870 • Cep: 0532 376 76 81 • Cep: 0532 599 09 40 • Güzeltepe Mah. Alper Sok. No: 14/2, Çankaya – Ankara