AnaSayfa
TAYFUN HÜNER’le ŞAMANİK BİREYSEL ÇALIŞMALAR
18 - 23 Ekim 2018
 

 

Tayfun Hüner’le

ŞAMANİK BİREYSEL ÇALIŞMALAR

 

TARİH: 18 – 23 Ekim 2018

(kişiye özel çalışma olduğundan randevu alınması gerekmektedir)

 

Kayıt için son tarih: 16.10.2018

 

Bireysel çalışmalarda ne yapıyoruz, daha doğrusu " Siz ne yapıyorsunuz? "

Kendi Öz'üne yapacağın bir  yolculuk vasıtasıyla  derin benliğinle bağlantıya geçip, sorularının cevaplarını genişlemiş farkındalık noktasından alabilirsin.

Günlük hayat algımız içinde oluşturulan kimliklerden ve rollerden sıyrılıp, doğrudan  kaynağından kendine özel  dönüşümün reçetesini öğrenebilirsin.

 

Aynı zamanda kendi durumunun  resmini görme ve içinde bulunduğun ilişkiler ağını derinden kavrama fırsatını da kendine tanıyabilirsin.  Bunu yaparken kendi iç dünyanı daha derinden keşfedebilirsin.

 

İhtiyaç duyduğumuz cevapları hiç kimse kendi "Öz"ümüz kadar kesin bir biçimde bize veremez. Yapacağımız bu özel çalışma, bir trans deneyimidir,  Öz Benlik'le, yani genişlemiş farkındalıkla  doğrudan bağlantı kurma yollarının en etkililerinden  biridir.  Sorularının  cevaplarını  kendin, kendi içinde bulursun. Dönüşüm de bu fark edişle birlikte eşzamanlı gelir.

 

Bu bireysel çalışma, kendisiyle yüzleşmeye hazır varlıklar için uygundur. İçiyle dışını BİR'leme yolunda atılacak büyük bir adımdır.

 

Kişiden kişiye değişmekle birlikte, belirlenen konu ile ilgili açılım kazanmak için  genellikle 1 ya da 2 çalışma  yeterli olur. 

* Başka çalışmalar gerekirse  iki çalışma arası süre en az 2 aydır.

* Belli bir konu  ile ilgili en fazla 4 çalışma yapılır. 

 

Sonrasında kendi çalışmalarınızı yapabilecek bilgi ve deneyim düzeyine gelirsiniz.

Bu çalışmada  bana düşen süreci izleyip sana yol arkadaşı olmak, bazı konuların ve durumların altını çizmektir.  Cevaplarını kendin, yolculuk esnasında kendinde bulacaksın.

 

Verimli bir çalışma için ne yapılabilir?

Günlük yaşamınızın baskısı üzerinizde çok yoğunsa ve zihninizi rahatlatıp biraz olsun ondan ayrılamıyorsanız  başlangıçta biraz zorlanabilirsiniz.  Zihninizi gevşetebildiğiniz oranda  çalışmanın verimi daha da artacaktır.

 

Çalışmadan elde edilen dönüşüm ve farkındalık kalıcı mıdır?

Problem olarak görünen şey, odağımızı ilgimizi bekleyen bir bilmecedir aslında.
Çalışmaya yaklaşım şeklin bu yüzden çok önemli. Yeni bir ilaç gibi "Bir deneyeyim  bakalım işe yarayacak mı?" şeklinde yaklaşımı kabul etmez. Hastayı ne doktor ne de ilaç iyileştirir. Olsa olsa kişinin iyileşmesine aracılık ederler. İyileşme/dönüşüm içerden gelir; dış dünya ise, kişi ve materyallerle bunu destekler ve görünür kılar.

“İçinde bulunduğum duruma cevap arıyorum ve gereken tavır değişikliklerini yapmaya da hazırım” diyorsanız, bekleriz.


Ücretlendirme:

4 saate kadar 400.- lira,  4 saati geçen seanslar 500.- liradır.

 

facebook Web Tasarım: AdaNET
Yasal Uyarı: sü-koç.com sitesinde yer alan bilgiler, verilen hizmetler ve düzenlenen etkinlikler tanı ve tedavi ya da başka amaçlar için kullanılamaz.
Tüm hastalıklar, psikolojik tanı ve tedavi gerektiren sorunlar için mutlaka ilgili doktor ve uzmanla iletişime geçilmelidir.
Telefon: 0312 4408870 • Cep: 0532 376 76 81 • Cep: 0532 599 09 40 • Güzeltepe Mah. Alper Sok. No: 14/2, Çankaya – Ankara