AnaSayfa
Tayfun Hüner'le OTANTİK YAŞAM SOHBETLERİ, ARILAR ve iNSAN
20.10.2018, Saat: 14:00
 
Tayfun Hüner'le
 
OTANTİK YAŞAM SOHBETLERİ
ARILAR ve İNSAN
 

Her geçen gün kendi doğamızdan biraz daha uzaklaşıp kaynağımızı unutmaya başladık. Hemen farkına varmasak da bedellerini zaman içinde ödediğimiz bir yoldayız. Sağlığımız yavaş yavaş etkileniyor, yaşam ortamlarımız hızla değişiyor. Anne babalarımızın kullandığı eşyalara antika gözüyle bakıyoruz. Teknoloji bir yandan fayda sağlarken bir yandan da bizi sınırlıyor.

 

Doğal olanın, otantik yaşamın ne olduğunu unuttuk. Yeniden hatırlamaya ve yaşamımızı yeni bir gözle değerlendirmeye ihtiyacımız var.

 

Merak ediyorum;  “İnsanın gerçek doğası nedir? Nasıl bir ortam bizlerin yaşamı için daha uygundur? Kendimizi nasıl beslemeliyiz? Nereden başlayabiliriz?

 

Dağlardan yaylalara, şehir yaşamından kırsal bölgelere 30 yıldır sürdürdüğüm doğa rehberliğinin bir aşamasında arılarla tanıştım. Doğal yöntemlerle arıcılık yapmaya başlayalı 9 yıl oldu. Bu zaman zarfında arılardan çok şey öğrendim. Doğanın harika canlılarından biri olan arılar şaşırtıcı yaşamlarıyla bizlere birşeyler anlatıyorlar.

 

Doğal yaşamınla ilgili onlara kulak vereceğimiz bu seminerimizde sayısı 10’dan fazla olan arı ürünlerini tanıma ve bir kısmının tatlarına bakma fırsatımız da olacak. Slayt sunumuyla devam eden sohbetimiz meditasyon çalışmasıyla sona erecektir.

 

Seminer Yöneticisi: Tayfun Hüner

 

Kayıt için son tarih: 18.10.2018

 

Ücret: 60.-TL
facebook Web Tasarım: AdaNET
Yasal Uyarı: sü-koç.com sitesinde yer alan bilgiler, verilen hizmetler ve düzenlenen etkinlikler tanı ve tedavi ya da başka amaçlar için kullanılamaz.
Tüm hastalıklar, psikolojik tanı ve tedavi gerektiren sorunlar için mutlaka ilgili doktor ve uzmanla iletişime geçilmelidir.
Telefon: 0312 4408870 • Cep: 0532 376 76 81 • Cep: 0532 599 09 40 • Güzeltepe Mah. Alper Sok. No: 14/2, Çankaya – Ankara