AnaSayfa
GMA ve AÜ Kursları
20.02.2019- Saat: 13:00 27.02.2019- Saat: 13:00

  

GÜMÜŞ MOR ALEV - GMA

(Silver Violet Flame)

 

Tarih : 20 Şubat 2019

Saat: 13:00

 

Gümüş Mor Alev, binlerce yıllık bir spiritüel enerjidir. GMA; ruhsal olaylardan bilinçaltına, fiziki virüslerden ilişkilere kadar negatif olan her şeyi değiştiren temizleyici bir enerji frekansıdırGMA uygulamaları;

 

-    Yaşamdaki bencillikleri aşabilmeyi sağlayacak erdemi ve gücü kişiye kazandırır.

-    Fizik beden dahil tüm enerji bedenlerdeki negatifi  değiştirme gücüne sahiptir. Bu negatif enerji; hastalık, şüphe, stres, korku gibi çok çeşitli şekillerde ortaya çıkabilir.

-    Özgüveni ve neşeyi artırır, şefkat ve bağışlayıcılık özelliklerini güçlendirir.

-    Kişinin karmasını, şimdiki veya geçmişteki travmaların negatif yükünü  hafifletir, enerjisini temizler ve şifalandırır.

-    İlişkilerdeki sorunların veya acı hatıraların negatif enerji izlerini de dönüştürür ve şifalandırır.

 

Uyumlama (el verme) gerektiren bu enerji sisteminde, uyumlandıktan sonra kişi kendisine veya bir başkasına, bir olaya ya da soruna, bir mekana veya dünyaya arındırma çalışmaları  yapabilir.

Kişi uyumlandıktan sonra başkalarını da bu enerjiye uyumlayabilir ve bu tekniği öğretebilir.

Kurs el notu ve kursa katılım belgesi verilecektir.

Serap & Ümit

 

Ücret: 200.-TL + kdv

.......................................................................................................................................

 

ALTIN ÜÇGEN

(The Golden Triangle)

 

Tarih : 27 Şubat 2019

Saat : 13:00

 

Öğrenilmesi ve uygulaması çok kolay olan bu sistem, diğer şifacılık sistemleri / enerji teknikleri (Usui Reiki vb...) ile kullanılabilmektedir.

 

Uyumlama (el verme) gerektiren bu enerji sisteminde, uyumlandıktan sonra kişi kendisine veya bir başkasına enerji çalışmaları yapabilmektedir. İhitiyacı olana uzaktan da gönderilebilen ALTIN ÜÇGEN enerjisi, devamlı kullanıldığında kişinin sezgisel ve telepatik özelliklerinin artmasına yardımcı olur.

 

Kişi uyumlandıktan sonra başkalarını da bu enerjiye uyumlayabilir ve bu tekniği öğretebilir.

 

Kurs el notu ve kursa katılım belgesi verilecektir.

 

Serap & Ümit

 

Ücret: 250.-TL+ kdv

facebook Web Tasarım: AdaNET
Yasal Uyarı: sü-koç.com sitesinde yer alan bilgiler, verilen hizmetler ve düzenlenen etkinlikler tanı ve tedavi ya da başka amaçlar için kullanılamaz.
Tüm hastalıklar, psikolojik tanı ve tedavi gerektiren sorunlar için mutlaka ilgili doktor ve uzmanla iletişime geçilmelidir.
Telefon: 0312 4408870 • Cep: 0532 376 76 81 • Cep: 0532 599 09 40 • Güzeltepe Mah. Alper Sok. No: 14/2, Çankaya – Ankara