AnaSayfa
Bir İletişim Becerisi... Dinlemek!

Dinlemek bir eylemdir, pasif olarak duymak değildir. Ne yazık ki, günlük hayatımızda sadece yüzeysel bir “duyma” ile hareket ediyoruz ve dinlemelerimizde çoğunlukla “kelimeleri” dinliyoruz. Odağımız; karşımızdakinin ne söylediği ve bizim ne söylediğimiz üzerinedir. Ve sonunda da şu cümleleri sıklıkla ifade eder hale geliyoruz: “bunu kastetmemiştim”, “ama söylediğin bu değildi”, “beni dinlemediğin belli”, “hep yanlış anlıyorsun”…

Dinleme hepimizde belli ölçüde var olmakla birlikte, aynı zamanda çalışarak öğrenip geliştirilebilecek bir beceridir. Bu seminerde de, aktarılacak bilgiler doğrultusunda bol bol pratik yaparak hayatınızda bunların kalıcılığını nasıl sağlayacağınızı öğreneceksiniz.

facebook Web Tasarım: AdaNET
Yasal Uyarı: sü-koç.com sitesinde yer alan bilgiler, verilen hizmetler ve düzenlenen etkinlikler tanı ve tedavi ya da başka amaçlar için kullanılamaz.
Tüm hastalıklar, psikolojik tanı ve tedavi gerektiren sorunlar için mutlaka ilgili doktor ve uzmanla iletişime geçilmelidir.
Telefon: 0312 4408870 • Cep: 0532 376 76 81 • Cep: 0532 599 09 40 • Güzeltepe Mah. Alper Sok. No: 14/2, Çankaya – Ankara