AnaSayfa
Psişik Okuma ve Meditasyon

Bu atölye çalışmamızda, öncelikle enerji frekansımızın yükselmesini sağlayacak genel bir arınma çalışması yapılır.  Her zaman temiz ve dengeli çalışması gereken çakralarımızda oluşmuş blokajları ve bağlantılı zihinsel kalıpları dönüştürme çalışmasının ardından kanal bağlantısı ile katılımcılara ihtiyaçları doğrultusunda bilgiler aktarılır.

Peki nedir Psişik Okuma? Yüksek frekanslı enerji ile kişinin özellikle bilinç/bilinçaltı ve diğer enerji alanlarındaki kayıtların okunması ve kişide farkındalık yaratılarak blokaj oluşturan enerjilerin (düşünceler / duygular / inançlar / kodlar) dönüştürülmesi çalışmasıdır.

İmgeleme ve yönlendirme tekniklerinin kullanılacağı bu çalışmada kişinin bilinci tamamen açıktır.

NOT: Arzu edildiğinde bireysel çalışma da yapılmaktadır.

facebook Web Tasarım: AdaNET
Yasal Uyarı: sü-koç.com sitesinde yer alan bilgiler, verilen hizmetler ve düzenlenen etkinlikler tanı ve tedavi ya da başka amaçlar için kullanılamaz.
Tüm hastalıklar, psikolojik tanı ve tedavi gerektiren sorunlar için mutlaka ilgili doktor ve uzmanla iletişime geçilmelidir.
Telefon: 0312 4408870 • Cep: 0532 376 76 81 • Cep: 0532 599 09 40 • Güzeltepe Mah. Alper Sok. No: 14/2, Çankaya – Ankara